Kniha LADA Svetom – Z Horného Vadičova do Libérie

6 mesiacov po návrate z africkej cesty je tento knižný projekt konečne v cieli. 200 strán cestopisného denníka sa volá Z Horného Vadičova do Libérie. Nečakajte žiadne vedecké dokumenty či faktografické údaje :D.

Celé sa to nesie v štýle „Cestovanie na žobráka“, v tomto duchu sú aj všetky historky a príbehy. Kniha obsahuje aj nejednu fotku, zopár dokonca farebných. Niektoré fotky obsahuju znaky nahoty (ale našej, takže môžete rovno utrieť slinu :p ).

Politický nekorektný jazyk je už standardom, vyskytlo sa tam i pár nadávok a kniha asi nemôže slúžiť na čítanie malým deťom pred spaním :).

Kým sa začne oficiálna distribúcia v kníhkupectvách (v marci), predávame knihu my, aby ste nemuseli dovtedy čakať :). No a čonsi budeme hovoriť, aj nás tým trochu podporíte, lebo marža neostane distribučnej firme, alebpojde na benzín 😉

12€ vrátane poštovného a balného, ak to posielame na dobierku.
10€ pri osobnom odbere (v KNM a okolí, alebo v Prahe)

Stačí nám poslať mejla na ladasvetom@gmail.com a nejako to vymyslíme ;).
12687985_955359794548912_5375330141679917608_n

Zdieľaj ako prvý a naštartuj to tu!

One Response

  • Dobrý deň, som prvý majiteľ Lady, o ktorej píšete. Keďže auto je ešte dnes v celku dobrom technickom stave, je to možno aj v tom, že kým prešlo svoje prvé kilometre, všetky úpravy a ošetrenia auta boli prevedené s láskou a so srdcom, na základe čoho auto ešte za hlbokého socializmu prešlo celú Európu a sčasti aj mimo Európy. V dobe, keď som auto kupoval stálo cca 75 tisíc korún a môj mesačný zárobok bol 2500 korún, t.z., že na uvedenú investíciu som si musel odkladať peniaze niekoľko rokov, a teraz ma veľmi teší, že auto stále žije. Dodnes mám odložené spojlery na strechu, spatné zrkladlá, ktoré pomáhali pri ťahaní obytného prívesu. Želám si, aby Vám Vaše cestovateľské nadšenie vydržalo a aby Vám auto k tomu poslúžilo. Prajem Vám mnoho cestovateľských čo najmenej problémových zážitkov. Milan Faško

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.